| Bris a întrebat:

Am intrebat acum cateva zile cum ajung la urmatorul grad:"Trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari" am primit la raspuns.Am 117 de raspunsuri si sunt tot la gradul de junior! Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Bună! 100 de răspunsuri plus 10 zile de la înscriere.Şi eu am păţit la fel. Aveam 150 de răspunsuri şi nimic, dar acum m-am lămurit.

| Bris explică (pentru Rockart):

Deci trebuie sa astept 10 zile?

| Rockart a răspuns (pentru Bris):

Păi,trebuie să aştepţi 10 zile de la înscrierea pe site.De exemplu, eu m-am înscris în 5, iar în 15 voi devenii senior.

| Bris explică (pentru Rockart):

Mersi !

| Bris explică (pentru Rockart):

Ai fundoi de la moi!laughing

| Rockart a răspuns (pentru Bris):

Mersi şi eu.

6 răspunsuri:
| Bris explică:

Funda! Primul.