| Pinguuuin01 a întrebat:

Hei. de ce nu pot să rapund la întrebarea din oracol? îmi apare Ş Nu poti vedea aceste rezultatele pentru ca n-ai raspuns la intrebare. după ce am intrat pe ea si la mine arată că am răspuns la toare intrebările, chiar dacă nu am făcut -o? ce pot face?

7 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Deoarece intrebarile din oracol care au vechime 30 de zile sunt inchise de adminstratori. Nu iti pot explica de ce, nimeni nu stie.

Sper ca te-am ajutat.

| LolaLollita a răspuns (pentru mola):

Se refera la intrebare de azi. Aceesi problema o am si eu happy

| mola a răspuns (pentru LolaLollita):

Aha. Ai dreptate!

| CrissuCristina a răspuns:

Am aceeasi problema straight face

| IepureleCuLopată a răspuns:

Dacă te uiți la întrebări închise, vei vedea că acolo este și întrbarea de azi, nu știu de ce, dar e acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| HimoSsa a răspuns:

Problema asta deja la toti exista.happy3=♥