| LTAA a întrebat:

"Nu e intrebare fara raspuns pentru tine!
Felicitari! Ai raspuns la toate intrebarile!
21 Iulie 2014
Te-ai descrie ca fiind o persoana generoasa?
Nu poti vedea aceste rezultatele pentru ca n-ai raspuns la intrebare." (Citat din Oracol)

Imi spune ca am raspuns la toate intrebarile, iar mai jos nu vad rezultatele intrebarii de astazi pentru ca nu am raspuns la ea (si chiar nu am raspuns), pe langa o mica greseala strecurata in text.
Pare logic? Mie, sincer, nu! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope.
Da' mie mi-a plăcut întrebarea aia "Ce culoare îți vine în minte când te gândeşti la Vodafone?" saaauuuu "Cât de mult îți place reclama de la Timbark în care joacă Mihai Petre?" laughing

| LTAA explică (pentru anonim_4396):

Problema s-a rezolvat intre timp, dar iti multumesc mult pentru raspuns!

1 răspuns: