| eXtreme078 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare putin stupida. Cum pot pune o poza animata la profilul meu de pe TPU pentru ca am incercat dar nu se misca.

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Uite: http://www.tpu.ro/......paste-com/

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Gif-urile se incarca la avatar exact la fel ca imaginile obisnuite, dar le vei vedea miscandu-se doar dupa ce sunt aprobate de un admin.

Alexandra - TPU

| zdrangoi a răspuns:

Trebuie sa aiba o anumita dimensiune,
68x68, daca nu ma insel.
cel mai bine adreseaza-i intrebarea lui Nelul(locul 1).
el iti va spune si cum sa faci.

| zuzualina a răspuns:

1, se zice "animata" nu "animala"
2. trebuie sa aiba o anumita dimensiune, incearca cu poze de dimensiune redusa.

| Cruciuliță a răspuns:

Ba da, eu am vazut si gif pe TPU, probabil poza aleasa de tine are o marime prea mare pentru spatiul permis de TPU.

| eXtreme078 explică:

Dati-mi un site macar de unde sa iau gif-uri pentru avatarbig grin