| Tynnna a întrebat:

Help! Am pus si eu ieri o intrebare la categoria Filme si seriale si am nevoie de raspunsurile de la ea, dar nu mai o gasesc, mi s-a sters. S-a mai intamplat cuiva asa ceva? de ce?

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Întrebarea aceea a fost ștearsă. Întreab-o pe Cristina [ admina ] din ce cauză.
O poți contacta aici http://www.tpu.ro/contact

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrebarea a fost de genul:de unde descarc... sau unde pot vedea..., a fost stearsa pentru ca TPU nu incurajeaza pirateria.Numai bine.

| Tynnna explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu incurajeaza pirateria, nu era de genul ala... doar mentionam ca nu vreau prea noi ca sa pot GASI(nu descarca) o varianta buna

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tynnna):

A fost doar o parere, nu am vazut intrebarea.

| Tynnna explică (pentru anonim_4396):

Stiu si multumesc mult pentru parere. :* am scris cu majuscule doar pentru a accentua ca am scris un cuvant cat se poate de norma(sa nu interpretezi in alt fel)l..adica thinking ce or fi avut cu intrebarea mea cand altele mai rele "se plimba" libere pe aici?