| Clau9617 a întrebat:

Hey puppy dog eyes De ce nu pot sa raspund la nicio intrebare din moment ce am confirmat adresa de e-mail? Adica, daca intru, spre exemplu, in "Raspunsurile mele" imi apare "Status mesaj: in asteptare" :'( Mercii big grin

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
vad ca esti utilizator junior, adica ai cont abia facut, vad ca intrebarea ai putut sa o postezi, ar fi bine sa trimiti un mesaj celor de la Contact.
http://www.tpu.ro/contact
in general raspunsurile celor noi pe site, sunt verificate apoi aprobate
O zi frumoasa sa ai:)

| Clau9617 explică (pentru caramela):

Multumesc, acum vad ca merge.winking

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca iti apare asa inseamna ca ai raspuns la intrebare dar inca programul TPU nu a actualizat raspunsul sau acesta este la moderare.

Răspuns utilizator avertizat
| xtembix a răspuns:

Dureaza pana se actualizeaza.Mai asteapta!

| NickName01 a răspuns:

Raspunsurile celor care sunt noi pe site, sunt verificate si de abia mai apoi sunt aprobate!