| Emmmmmm a întrebat:

Hey TPU!
Cum acord voturi?
********Funda pentru raspunsul corect*******

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Emmmhappy sub fiecare raspuns in dreapta exista acea optiune Evalueaza dai click pe ea si dai voturile cuvenite, apoi dai click pe celalalt Evolueaza pentru a fi inregistrate voturile.
O zi frumoasa sa ai!

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună!
Pentru a vota trebuie să fii utilizator Senior iar pentru aceasta îţi trebuie 100 de răspunsuri (adică să ajuţi comunitatea) şi 10 zile de la data înregistrării.

După aceea, când doreşti să votezi un răspuns apeşi pe "Evaluează" şi bifezi caseta cu votul respectiv care îl consideri că merită acea persoană de exemplu folositor, amuzant, eronat etc.

Foto: http://i48.tinypic.com/28inmm1.jpg (încadrarea cu galben).

La revedere!

Răspuns utilizator avertizat