| Digital112 a întrebat:

Imi spune ca am fost nominalizat deja t cartele indygen, dar nu am primit email, ce fac?

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

E-mail-ul din partea noastra a ajuns ieri la tine la ora 17:00. Ne bucuram sa vedem ca ti-ai ales si numarul happy

Alexandra - TPU

| buium a răspuns (pentru TPU.ro):

Si cand te contacteaza ei telefonic pentru adresa de livrare?

| TPU.ro a răspuns (pentru buium):

La finalul Saptamanii Multumirii, noi vom trimite mai departe datele voastre de contact introduse in formular catre cei de la Indygen, iar se vor lua legatura cu voi si vor stabili toate detaliile necesare.

Alexandra - TPU

| buium a răspuns (pentru TPU.ro):

Cum pot sa eau legatura cu ei,, adica prin email,, da-mi te rog adresa lor de email

| TPU.ro a răspuns (pentru buium):

Le poti scrie la contact@indygen.ro

Alexandra - TPU

| buium a răspuns (pentru TPU.ro):

Dar le-am trimis deja doua emailuri de ieri si nau raspuns inca

| TPU.ro a răspuns:

Ei au primit deja o parte dintre datele de contact si au inceput sa ia legatura cu oamenii. Mai ai un pic de rabdare, vor ajunge si la tine. Fara cartela nu ramai.

Alexandra - TPU