| stelistu9 a întrebat:

Imi ziceti cum sa imi pun prieteni pe TPU

3 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Pai dai pe profilul acelei persoane (adica pe numele lui cel scris cu albastru) si sub poza scrie adauga prieten.dai acolo si gata.

| Roxett a răspuns:

Pai intri pe profilul celui pe care vrei sa-l adaugi ca prieten (apesi pe numele lui) si in pagina nou aparuta, sub poza lui de profil apare Adauga ca prieteni si selectezi aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Intri pe profilul cuiva, dand click pe numele lui de utilizator care apare la intrebarile lui sau la raspunsuri, cautandu-l la comunitate sau pe profilul lui.
2. Este un buton verde sub avatarul sau, pe care il apesi. Pe el scrie "Adauga ca prieten"
3. Astepti sa o aprobe si voila.