| Klepto a întrebat:

In atentia TPU si a comunitatii sale:
Va rog sa oferiti drept de stergere a intrebarilor tema unor utilizatori de incredere.Nu mai suport, acum o raportez, acum apare, plus ca se mai trezesc niste oameni cu exces de zel si "uite ce tare-s, stiu raspunsul, eu este destept" si ii rezolva tema.
O propun pe NOname, ca ea ii anonima, n-are nume, n-are fata, poza de la avatar nu-i a ei, deci nimeni n-o s-o caute sa o traga de urechi, asta sperand ca are, i se mai zice si Femeia Invizibila.
O propun pe Legiuitoarea, ea o sa ii le vorbeasca cu politete pana ce ii omoara, are multe "Buna, Pa, pa" ca armament.Plus ca seamana cu Punisher, ea poate sa fie Punisherita.
O propun pe Brigaela, i se mai zice si Bring It On, ea o sa ii sperie cu niste boli venerice si cu transmitere sexuala, de exemplu, daca mai postati intrebari tema, o sa va pice, o sa vi se formeze un dop, chestii de genu. Faceti si voi o competitie, "Cine este cel mai sangeros" sau "Vrei sa fi ucigas?", sa se aleaga un Terminator de teme.(nu cred ca exista femininul la Terminator, suna urat Terminata)M-am plictisit sa mi se planga mouse-ul ca il butonesc mai ceva ca un virgin o pereche de "inaintasi". Daca mai raportez multe balarii de intrebari, o sa-mi pice mana si o sa fiu nevoie sa-mi pun un carlig in loc de mana, cum o sa ma mai sterg sau scarpin? Ajutati un biet cleptoman sa-si pastreze mana.

Cei care continue sa ii ajute la teme pe cei in cauza, fiecare tema pe care voi le-o rezolvati este egal cu cateva ore pe afara, umbland hai hui peste tot, unde pot sa fie violati de catre pedofili, vrei ca acei copii sa fie violati? In cateva ore pe afara, ei pot fi corupti sa incerce droguri si sa moara de la supradoze, vreti ca acei copii sa fure televizorul din casa ca sa-si cumpere droguri si sa moara dupa? Asta vreti?
Acele teme in plus care le detesta sa le faca, ii pot ajuta sa nu pice la BAC, au fost la stiri cazuri in care cei care au picat la BAC s-au sinucis, vreti sa moara acei copii? Asta vreti? Nu le mai faceti temele, ajutatii neajutandu-i si lasandu-i pe ei sa-si faca temele singurei. Dupa modelul de campanie "Vreau si eu parintii mei", denumesc campania asta "Vreau si eu educatia mea". Asa cum a zis Jesus "Lasati copii sa-si faca temele", asa sa faceti.
Pentru cei "valorosi" care le fac temele, eu stiu ca sunteti destepti, voi stiti ca sunteti destepti, promit ca-mi fac un tricou si vin la fiecare-n parte sa va semnati, o sa scriu pe tricoul ala "Lista de oameni destepti".
Va scriu si numele pe Arcul de Triumf si alaturi un "Este destept" respectiv "Este desteapta".

Orbire selectiva de la orbire selectiva poate sa transforme din TPU un site "homework free".

Se poate pune campania mea chiar si cu "sticky" sa vada toata lumea.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine zici, Klepto!
Eu mai propun un slogan:

"Spune NU temelor! şi lumea se va tâmpi mai puţin".

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns (pentru NOname):

NOname e foarte bun sloganul, dar totusi nu multi il vor respecta pentru ca cum zicea si profesoara mea de limba romana: E mai usor sa copiezi de pe net, decat sa te straduiesti sa o faci singur

| NOname a răspuns (pentru EuILSustinePeCristi202):

FacCeVreau, vom avea grijă ca să-l respecte, nu-ţi fă griji. Pentru Asta există butonul "Raportează".

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poneiule, eşti cevaaaa... rolling on the floor

| justitiarul a răspuns:

Cea mai buna "intrebare" de pe TPU! laughing

| Klepto explică (pentru justitiarul):

Doar o alta abureala/aberatie care-mi iese din gura.Cateodata scuip un pic de filosofie, alteori doar scuip, eu sunt mai liniar, eu doar scuip.
Alte timpuri, alt Klepto, dar acelasi rahat.
Acuma ca TPU vrea sa puna un paratrasnet pe capul temistilor de pe TPU ca sa le porneasca mintea, propunerea mea pica.
Doar de categoria Religie pot sa ma mai leg, dar acolo imi este frica de blestemele crestinilor de acolo.

| Klepto explică:

Poneiule, te-as fi propus doar daca ai fi acceptat sa porti o zgarda cu electrosocuri si garantie ca ramai, tu ai schimbat destule conturi si ai plecat si mai mult decat Name not available in stores.
Daca is ales, promit ca o sa las teme... teme pentru al tau Galaxy S 2 si atat, desigur daca o fata peste 18 ani care are ca tema, cum sa se imbrace si ce lenjerie intima i se potriveste, o las, ca doar nu-s tiran.Se zice ca puterea te imbata de cap, dar daca ma imbat inainte sa ma imbete puterea ce se intampla?
Oricum, intrebarea nu mai rezista mult, gnomii de ornat bancile scolii o sa ma demoleze, ca unde-s mult reportul creste si-ntrebarea mi-o buseste.

| aliceinchains a răspuns:

Sunt de acord. Și eu raportez tot ce-i legat de teme. Mai nou, că a început școlița...e invazie de astfel de specimene.

Răspuns utilizator avertizat
| edy132 a răspuns:

Asculta Terminatoareo, asta ar trebui sa fie numele tau de eroina. Stii care e puterea ta? Aproape m-ai omorat de ras. Noroc ca a venit femeia fantastica sa-mi faca respiratie gura la gura. Eu ma propun pe mine care nici dracu nu ma cunoaste, nu stie nimeni ca exist. Sunt un amarat de user pe site asta.Ma sustine cineva? NU. Oricum cine si-ar pune in spate o sarcina in plus?

| edy132 a răspuns:

Eu ma sustin pe mine in continuare. Promit ca daca ma votati fac un fel de BUZZ! pe TPU.Pentru fiecare labar care are laba in ochi si nu mai nimereste categoria vom putea da un buz ca sa-i sara. E ciudat ca fiecare nimereste la Dragoste si Sex. Fiecare *** ar trebui sa posteze la categoria "Sport" pentru ca devine deja sport national. Nu este dragoste, doar daca esti incredibil de credincios si iti iubesti mult aproapele iar facand sex cu sorsa lui stanga, in acel scenariu horror esti doar tu. Aproapele tau find tu.

.sau lubrifiantul.

Ai voturile noaste poneiule.ca tot vorbeam de nume ciudate. Vor veni 1+3+2 = 6 voturi. Cate un vot de caciula de la fiecare Edy.

Janina
| Janina a răspuns:

Buna idee! sa fie pusa in aplicare mai ramane