| anonim_4396 a întrebat:

În cât timp se șterge un cont de TpU?

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Contul pe TPU se sterge de catre un admin atunci cand are acesta timp disponibil, nu il poate obliga nimeni sa o faca in un numit timp de ore sau zile.
Adminul nostru ca sa nu-i zic nici pe nume ca nu e corect le sterge destul de greu pentru ca de obicei vrea ca stergerea contului sa vina insotita de o explicatie, un motiv

| Mosotti a răspuns:

Nu nu pleca ca nu nu mai pot, fara tine nu mai pot, ca tu stii destul de bine ca pentru mine esti tot.
Glumesc.

De ce sa pleci?! Conturile nefolosite nu se sterg, pe alte forumuri la fel, doar se suspenda pe anumit timp daca useru are nabadai, sau baneaza (suspend definitiv) daca are si mai multe nabadai cu recidiva, dar userul exista.

Nu cred ca se sterge automat, caci se presupune ca odata sters userul, dispar si toate postarile lui si se duce dracu tot forumul ca lipsesc mesaje din discutii. De ex asa e pe softpedia, asa s-a argumentat ca de ce nu se sterg userele.
Desi nu peste tot, unde se sterge raman mesajele si in loc de user apare "unknown".

Poti intreba adminul si stii cel mai sigur.

| JicaContra a răspuns:

In 2-3 zile maxim, moderatorul TPU trebuie sa vada e-mail-ul, si foarte probabil ca are cel putin zeci de e-mail-uri zilnic

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu pleca

| RKBlue a răspuns:

Din cate stiu(nu am facut-o) contul se sterge instant. Raspunsurile si intrebarile vor ramane, insa vor aparea ca postate de un anonim (asta explica de ce unele intrebari mai vechi au atatea raspunsuri anonime)
Sper doar ca nu te gandesti sa ne parasesti. Invioreziatmosfera de pe acest site...

| anonim_4396 explică (pentru RKBlue):

Instant? Am trimis un mesaj adminilor prin funcția Contact cu motivul pentru care aș dori să îmi fie șters contul...

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa,da-mi o palma laughing.M-am gandit la altceva cand am scris. Wow, chiar ar trebui sa dorm mai mult...

| Bruno92 a răspuns:

Pai de ce vrei sa ne parasesti?

| Speranta12 a răspuns:

Conturile de TPU dispar foarte greu.

| Onisim10 a răspuns:

Nu iti sterge contul, frate, esti foarte tare!

| anonim_4396 explică (pentru Onisim10):

Mulțumesc...deși nu știu cât e de adevărat. big grin
P.s. Sunt fată.

| Onisim10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa...Pai...ma scuzi, nu mi-am dat seama, ma scuzi.

| VI3 a răspuns:

Vrei să îți ștergi contul?

| Veltorb a răspuns:

Depinde de situația la care te referi, dacă e vorba de în cât timp se șterge un cont inactiv nu știu în cât timp sau dacă se șterge pe TPU, dar dacă te referi la un cont căruia alegi săi dai ștergere este instant.