| veronica a întrebat:

Intrebare pentru TPU sau cineva care-mi pote raspunde corect: imi lipseste ultima intrebare facuta din "intrebarile mele" cum se poate asa ceva?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vezi aici: http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Corect este să citești tu aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Acum ai înțeles?
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
poate a fost raportata pentru incalcarea regulamentului.
cel mai bine ar fi sa trimiti un mesaj adminilor.
http://www.tpu.ro/contact
O seara buna:)

| veronica explică:

Ps:aveam si 3 raspunsuri la ea

| veronica explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsui. Chiar daca intrebarea mea fusese una normala (voiam un site sa vad un film) nu vad de ce ar fi trebuit stearsa.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru veronica):

Stai asa... la ce categorie ai postat? Poate intrebaerea ta a fost raportata d alti utilizatori.
DACA intrebarea ta a fost strearsa de admini, ar trebui sa apara in stanga.
Si poti cere reanizarea ei.
Oricum poti scrie adminior la contact sa ceri lamuriri

| neutrino a răspuns:

Daca Administratia acestui site a considerat ca intrebarea ta a incalcat regulamentul, atunci intrebarea a fost stearsa. Vezi in sectiunea "Postari sterse de Admin".

| Fatamuntilor a răspuns:

De obicei aceste lucruri se intampla cand se incalca regulamentul.

| alexs99 a răspuns:

''08.Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#08
O zi buna.

| LTAA a răspuns:

Așteaptă câteva minute, să se actualizeze Site-ul. Dacă tot nu apare acolo, verifică aici:
www.tpu.ro/continut-sters-admin/
Posibil ca întrebarea să fi fost ștearsă!