| WinxSirenix a întrebat:

Intrebarile mele au disparut?
Nu stiu de ce, dar au multe raspunsuri.

Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am observat si eu, ca aseara am raspuns unei intrebari de a ta si astazi nu am mai vazut raspunsul meu..cred ca a fost raportata intrebarea ta.
O zi frumoasa sa aihappy
La multi anihappy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Când este vorba despre întrebări de tip "Ce mai faci?" sau ghicitori, la ce te poţi aştepta? Nu ai citit regulamentul?
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#12

| onasis1961 a răspuns:

La ce întrebări şi ce răspunsuri dai vei fi cât de curând sancţionată!
La mulţi ani!

| WR104 a răspuns:

Probabil pentru ca aici nu este blogul tau ci un site administrat de oameni cu destul de multa minte.