| AndReeaღ a întrebat:

Jalnic,nu pot sa pun o poza de profil...laughing)) frumos site happy

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca Bettyya dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...dar mai intai trebuie verificata de admini iar momentan cred ca au o mica vacanta.
sper sa reusestiwinking
O zi frumoasa sa ai si sarbatori fericitehappy

| CautNume a răspuns:

De ce nu poti?

| onasis1961 a răspuns:

Regulament TPU:
Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Editare profil" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil. Daca vrei sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola), o poti face din "Editeaza datele de logare" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/
Crăciun fericit!

| TestPetrut a răspuns:

Se poate pune dar ori e prea mare sau prea mica si trebuie si aprobata de adminiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune, dar trebuie aprobata de admini si acum sint in vacanta.

| AndReeaღ explică (pentru anonim_4396):

Aaaa ...deci de aceea nu reuseam eu tongue.Tks! happy

| iHateStrike a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vorbești mă... Eu ieri mi-am pus poza și în 3 minute o aveam la profil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de gândit poți să gândești? Poți?

Răspuns utilizator avertizat
| iHateStrike a răspuns:

Vezi că ai în stânga '' Editare profil '', după ce ai dat click, dă-i '' Răsfoire '', și-ți alegi poza... Trebuie să aștepți câteva minute ca să fie aprobată poza de un admin.

| AndReeaღ explică (pentru iHateStrike):

Am incercat de sute de ori si nu merge happy mersiii oricum tongue

| Florina66677 a răspuns:

Uita-te pe regulament si gasesti de ce