| Shukacu a întrebat:

La ce categorie sa pun intrebarea cu apartamente de vanzare/cumparat?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal la nici o categorie, TPU nu este site de mica publicitate si ti-ar putea fi stearsa ca spam. Sunt destule asemenea site-uri, unele gratuite, trebuie doar sa cauti putin pe internet.
Si aceasta postarea trebuia pusa la categoria "Totul despre TPU", am mutat-o eu acolo. Numai bine!

| Shukacu explică (pentru Ioandelasal):

La ''totul despre TPU'' am postat-o.
Mersi oricum pentru info.

| TPU.ro a răspuns:

In nicio categorie. Acesta este un anunt si e mult mai potrivit pe un site de imobiliare, nu pe TPU.ro.

Alexandra - TPU

| darrio2007 a răspuns:

La un site de Mica Publicitate.

| Anonima264 a răspuns:

Afaceri si financiar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU nu este site de mica publicitate.La nici o categorie.

| Maty2000 a răspuns:

Heey! La categoria Afaceri si Financiar. Sper ca te-am ajutat! Funda?

| AlexSm99 a răspuns:

La Afaceri si Financiar. Funda?