| anonim_4396 a întrebat:

Lamuriti-ma si pe mine cineva, de ceva. Daca se poate chiar administratia:
Pana acum toate intrebarile mele (naspa, conversationale si futile), le postam disciplinat la "Conversatii", ca asa imi atrage mereu atentia pagina de la "Adauga Intrebarea".
Dar de vreo 2 zile, tura-vura vad ca sunt mutate toate la Timp Liber. Si probabil nu numai ale mele, ca vad ca de aceleasi 2 zile nu prea a mai aparut nici o postare noua la Conversatii, parca a luat-o careva la bani marunti. Voua vi s-a intamplat?
Putem sa ne lamurim si noi cum sta treaba? Macar nu mai postam acolo, daca nu e voie!

38 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Inseamna ca stii tu ce stii, chiar daca nu vrei sa recunosti!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nici eu nu știu care este motivul, dar am observat că la rubrica „Conversații" nu mai sunt întrebări noi, au rămas cele vechi...

| anonim_4396 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Felicitari, Erotique! Iti vad chenarul! Sa ne incanti cu postarile tale la fel sau chiar mai bine cu el atasat!

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos, @LifeInABeautifulLight! happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ca de obicei, vara, site-ul incepe s-o ia razna. Intrebarile, daca nu sunt plimbate aiurea, sunt sterse de tot. Raspunsurile, la fel. Temele si ineptiile zburda nestingherite, robotelul e din ce in ce mai cretin. In rest, toate bune si, la iarna, viscol.

Răspuns utilizator avertizat
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Au, frate, ca sa le iasa mediile, ca sa nu-i lase corigenti, ca sa invete pentru Evaluare/Bac pe ultima suta. Au teme de vacanta si pregatire pentru examenele de corigenta.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru wdexwjmwd):

Le-am propus ceva chiar ieri(nu ca ar fi fost prima oara sau ca as fi fost singurul care a incercat sa-si raceasca gura de pomana) si au zis ca vor face ceva in privinta acestor teme. Inca astept. Ploaia probabil.

Răspuns utilizator avertizat
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ema, iar ti-a trollat careva contul? Ca nu prea mi se pare "crestineasca" batalia asta. Nu te reprezinta.

| EmaS a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Nu esti tocmai persoana potrivita care sa comenteze!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Credeam cain crestinism, orice muritor are dreptul sa-si spuna parerea. Cel putin, Hristos ii asculta pe toti, nu-i baga nimanui pumnul in gura happy

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Crestineste este sa nu judecati pe nimeni si sa nu jigniti doar pentru ca nu simpatizati cu convingerile lui!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Daca nu e crestineste sa judeci, atunci sa desfiintam justitia, sa trimitem acasa judecatorii si sa lasam hotii sa-ti bage mina in buzunar si sa-ti sparga casawinking

| TPU.ro a răspuns:

Poti sa ne trimiti link-ul unei intrebari care a fost mutata la Timp liber sa vedem exact despre ce a fost vorba?

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Alexandra.TPU, adica voi nu aveti un log acolo sa puteti monitoriza activitatea celor cu drepturi de admin, cum ar fi sa vedeti cine muta, ce muta, de unde si unde muta? Super tare. Si daca cineva reclama un abuz, cum il verificati?

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Pai toate efemeridele mele... n-au disparut, doar au fost mutate.
Chiar, vorba lui B&B: voi n-aveti un log?
http://www.tpu.ro/......sarica-eu/
http://www.tpu.ro/......67-regina/
http://www.tpu.ro/......-egipt-ba/
http://www.tpu.ro/......rca-asa-o/
Nu mai dau alte linkuri, ca doar stiti ca efemeridele mele sunt ilegale si vor fi sterse anyway... macar doua/trei, de le-am postat eu intentionat pe la alte rubrici, pe blat, sa scape...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum, avind in vedere ca totul e pe dos pe Clopotzel.TPU, nu-i de mirare ca se face confuzie intre "Conversatii" si "Timp liber". O fi unul din expertii nostri, care habar n-are de capul lui si vrea si el sa se faca inUTIL pe site laughing No problemo, ca acum se pune de ungerea unui nou expert si tare ma tem sa nu fie o minte sclipitoare.
Asta, daca nu cumva e un admin care vrea sa faca trafic si la categoria "Timp liber". Orice e posibil.

L.E. A nu se interpreta (ca e la moda pe aici), avem desigur si citiva experti care merita titulatura asta si i-am mai numit in diverse rinduri. Dar pe linga ei avem si o gramada care face ca titulatura asta sa nu mai a i b e valoare.

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa iti povestesc! Te crezi tu mai util? Nu faci nimic constructiv pe acest site. Doar critici. Tu si ardnaxur. Vai, vai!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Eu nici nu incerc, nu vezi ca nu sint i3cspert?
Iti las tie onoarea laughing

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede la ce esti expert! Fiecare da ce are! laughing

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Eu n-am vrut sa-ti spun, sa nu te simti naspa. E alegerea ta daca-ti expui metehnele laughing

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar stii ca despre tine este vorba!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Cum asa, doar tu esti mereu in centrul atentiei cu biblia falsificata.

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum te indoiesti de veridicitatea Bibliei? Nu stiu de ce ma mai mir?!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

A bibliei ortodoxe, catolice, sau a bibliei tale?batting eyelashes

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede ca le ai!laughing

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Ca de obicei, ai uitat sa raspunzi. Ti-e rusine sa recunosti ca folosesti o biblie falsificata de secta ta? happy

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Rusine de Cuvantul lui Dumnezeu? Mai informeaza-te si apoi vino cu afirmatiile astea.

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Si parca n-ar fi de ajuns, o interpretezi si pe aia.

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa recunosti ca, in acest domeniu esti la degetul meu mic! laughing

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Mereu te imbeti cu apa rece.

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar eu nu ma imbat cu alcool!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

Tocmai de aia. Cel putin puteai da vina pe alcool, da' asasa... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo de robotelul asta care ma tot corecteaza cind postez si nu mai pridideste. Nu stiu daca si voi patiti la fel dar bag de seama urmatoarele:
Scriu nu - i (cu liniuta) si ma corecteaza nu-i (adica tot cu liniuta)
Scriu sa - i (cu liniuta) si ma corecteaza sa-i (adica tot cu liniuta)
etc etc
Nu pricep care-i spilu' daca scriu cu liniuta, de ce imi spune ca se scrie cu liniuta si imi cere sa accept postarea formei corecte? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adminele noastre sunt una ortodoxa, si una vegana, din cate am inteles eu... no way deci!

| iKronstadt a răspuns:

Asa, si? Ba, tu ai luat-o razna? Postezi de parca ai fi ultimul mucos infiintat pe TPU. Ce mama dracu'... Treburile "care este" sunt dirijate. Scurt pe doi (sau radical din 8, 0098233). Pony, faza aia cu "scrie-ne, ca sa te lamurim!" este desueta, frate. Esti inca in vizor, ce mai vrei? Am propus sa avem si noi parte de un chenar negru, pe site, azi, pe blog-ul TPU. Doar suntem un rau necesar, ceva care tine balanta in echilibru.
Hai, seara faina!