| Ideea a întrebat:

M-i se vede o poza la profil?
Ca am selectat din calculator si unii zic ca nu se vede, si nu se vede nici una, cum sa fac sa m-i se vada?

Răspuns Câştigător
| 20thoughts a răspuns:

Stai linistit, noi o vedem.Tu nu o poti vedea decat luni dupa ora 12.

| Ideea explică (pentru 20thoughts):

Funda, insa de ce? si ce am la poza la profil ca sa stiu si eu laughing?

| 20thoughts a răspuns (pentru Ideea):

Pai cei care lucreaza la TPU raspund la comenzi si e greu cu toti utilizatorii sa ii verifice pe tpti! Imagineaza-ti, raspunsuri, intrebari, poze etc.Tu ai putea face fata?

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Este weekend, și poza este vizibilă doar la întrebări - la răspunsuri nu, pentru că sâmbăta și duminica adminii nu lucrează, și nu au cum să aprobe pozele. Poza ta este cu fața unui lup. O poți vedea în aest print screen:
http://i.imgur.com/hLzLz.png

| TPU.ro a răspuns:

Pentru ca fotografia ta sa fie vizibila peste tot pe site are intai nevoie de aprobarea unui admin.

Alexandra - TPU

| Iubibilăă a răspuns:

Trebuie sa astepti pentru ca un admin sa iti aprobe poza.
P.S: Imi place poza ta happy