| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi apare la profil ca sunt utilizator junior? o.o

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Iti trebuie cel putin 100 de raspunsuri ca sa devii senior si imediat ce devii senior poti sa votezi, adica in dreptul utilizatorilor care au raspuns la intrebari poti sa dai folositor, nefolositor, amuzant, etc.
Dar trebuie sa ai 100 de raspunsuri.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca esti junior.Mai ai nevoie de 47 de raspunsuri si 7 zile pentru a deveni senior.Capisci?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca esti junior. ce ai vrea sa fii daca abia ti ai facut contul?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

pentru că aiu dat sub 100 de răspunsuri şi ai mai puţin de 10 zile pe site...

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

"27. Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#27

Toate cele bune.

| Mediocre a răspuns (pentru bursuc001):

Mersi happy.

| bursuc001 a răspuns (pentru Mediocre):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

| pufuletziii a răspuns:

Pentru ca ai dat mai putin de 100 de raspunsuri. Odata ce dai mai mult de 100, vei fi seniorsmug