| An0N1M a întrebat:

Salut.Pentru cei "mai mari" de pe site de ce nu pot sa mai scriu nimic pe chat? Imi scrie ca sunt utilizator junior dar la profil imi apare c utilizator senior.Niste ajutor? Multumesc anticipathappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Utilizatorii juniori nu au acces la chat, iar deoarece modificarea este recenta, vor aparea astfel de erori in viitorul apropiat.Ai putina rabdare(10-20 de minute), dupa care mai incearca o data.Mai multe despre modificarile care s-au facut pe site poti citi aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183.