| ionut2000gavriliuc a întrebat:

Mi-am facut cont azi pe TPU si daca vreau sa dau o funda cuiva la un raspuns care m-a ajutat mult costa ceva?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ai venit printre noi.
Citește asta: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Succes!
Fundele sunt gratuite și sunt semnul de mulțumire al întrebătorului.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna si bun venit pe sitehappy
asa cum inregistrarea contului pe TPU este gratuita, asa si ceea ce oferi tu fie fundita, fie vot este gratuit si nu costa nimic.
O zi frumoasa sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Nu costa nimic! Totul pe acest siteu este gratuit!

| Fatamuntilor a răspuns:

Fundele sunt absolut GRATUITE.In plus ai satisfactia ca ai ajutat pe cineva.

| zurick a răspuns:

Salut! Nu costa nimic TPU.ro e un site gratuit.Pa,pa.

| alexs99 a răspuns:

Nu,nu costa nimic sa dai funda pe TPU.

| LeMousiqe a răspuns:

Sunt gratuite, stai linistit, uite cum sa dai o funda,
Bine ai venit printre noi!
Citeşte regulamentul,
www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te duci în întrebarea ta şi te uiţi la răspunsul dorit, în dreapta lângă el, în acelaşi chenar îţi apare aşa-->
http://i.imgur.com/0A7ofKK.png? 3
Apeşi pe "Declară răspunsul câştigător", acolo te întreabă "Eşti sigur că vrei să declari acestrăspuns câştigător", mai exact--->
http://i.imgur.com/nTvwCFW.png? 1
Alegi bine înţeles "Da", dacă nu mai vrei apeşi "Anulaţi".
Dacă ai luat o fundă, înseamnă că din câte răspunsuri au fost, tu ai avut cel mai bun răspuns, TPU îţi acorda 100 de puncte pentru a creşte în rank.
Ceau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Bine ai venit printre noi.
Nu costa nimic, tot ce vezi pe acest site este gratis.
Este un site gratuit!
Te pup!

| D3nys02 a răspuns:

Nu si pentru a da o funda iti apare un dreptunghi langa raspuns care are in el o funda stearsa dai pe aia

| WORTEX a răspuns:

Nu, fundele sunt GRATUITE! Bafta!

| Bby20AnA a răspuns:

Nu

| ionut2000gavriliuc explică:

Multumesc