| bratzdeea a întrebat:

Dc mi-am facut un cont pe Youtobe si vreau sa dau la rofilul cuiva abonati-va ma costa ceva? sau doar primesc notificari cu ce face el?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Nu te costă nimic, o să rimești notificări cînd persoana aia postează un videoclip nou și o să vezi activitatea lui pe youtube. Ca idee youtube-ul e total gratis, nu îți mai face griji.

1 răspuns:
| ionica56 a răspuns:

Buna din nou Deea.
Pai daca dai la profilul cuiva apare abonati-va?
Intra in email pe care l-ai folosit la inregistrare si vezi daca ai primit un link de confirmare a contului.
:*Sau da-mi un mesaj ca nuprea am inteles.
Nu costa absolut nimica in creearea contului pe youtube:*