| FreddieM a întrebat:

Neata TPU. Cand incerc da dau un vot unui raspuns, apare o fereastra roz care zice,, raspunsul nu a fost gasit". Se poate repara, va rog?

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna!

Iti multumesc pentru sesizare. Am remediat situatia. Daca mai intampini probleme, scrie-mi.

Zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Acum nu mai apare inregistrat numarul voturilor pe acel raspuns (pe pagina intrebarii nu se vede, dar se vede nr de voturi doar in notificari sau pe profilul unui user care acorda votul).
Si mai apar mesaje dubioase in acea caseta (layout-ul rearanjat foarte ciudat). De exemplu apare un mesaj cam pozitiv in dreptul voturilor de Eronat sau Nefolositor.
https://imgshare.io/image/kMMGH

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost reparat popupul respectiv, lucram la contorizarea voturilor!
Multumim!

| danbnz a răspuns:

La fel patesc si eu...
Cam multe rateuri da site-ul asta in ultima vreme.

| Nonolita a răspuns:

Am observat si eu asta. Prima data am crezut ca intrebarea a fost stearsa. Dar s-a repetat la un raspuns abia dat. Deci, e o eroare pe site.