| LaviniuA a întrebat:

Nu vi se pare bulversant modul in care apar si dispar intrebarile de pe prima pagina, de cand cu schimbarile pe site?

Nu mai imi vede nimeni intrebarile efectiv.
Nu sunt nici pe prima pagina, nici pe a doua, nici a treia. Uneori chiar am nevoie de sfaturi si pareri sad

Eu cred ca sunt unii useri favorizati, carora li se pun intrebarile pe prima pagina sad

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Exista o conspiratie impotriva ta lavinia

13 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca este ceva de moment!
mie la modul general mi se pare "bulversant" faptul ca nu exista transparenta fara de utilizatori, nu exista o pagina dedicata care sa anunte userii "- mai fratilor se lucreaza la platforma"

Ce vad eu in neregula momentan:
1. corectorul de pe TPU este din ce in ce mai aiurea, scrii ceva corect si dai trimitere, apoi observi ca textul scris de tine apare cu greseli, pe care nu le-ai facut tu!
2. apoi faptul ca la o intrebare primesti funda iar cand intri peste 1 ora, vezi ca de fapt este raspunul tau dar funda data pe alt nickname unui alt utilizator care a raspuns ei el pe acel topic, dar nu primise el funda! caci raspunsul ramane tot al tau... textul cel putin
3. userii noi care pun cu totii aceeasi intrebare de 2 ori pentru ca prima se afiseaza la distanta foarte mare dupa ce ei au dat postare! trebuie facut ceva in acest sens! draga TPU aglomerezi degeaba serverele cu cate 2 intrebari identice!

cate si mai cate probleme!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

La punctul 2 am observat si eu
Cu toate ca migreaza de la un profil la altul, va ramane la cel care a primit initial.Dar e foarte ciudat
O fi imbatrait masinaria TPU si trebuie scos lapensie.

| LaviniuA explică (pentru Simpatic):

Corectorul e atroce. Despre funde nu stiu, ca mie nu imi recunosc valoarea userii astia.

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Draga mea, pentru mine mereu vei fi o valoare!

| LaviniuA explică (pentru Simpatic):

Ms doar stii ca o ard pe barosaneala.

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Normal

| J0B0MAT a răspuns:

Eu cred că nu vrea lumea să îți răspundă.

| LaviniuA explică (pentru J0B0MAT):

La cat m-am sacrificat pentru comunitate... sad

| J0B0MAT a răspuns (pentru LaviniuA):

Da,tocmai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Or fi dispărând cele noi de pe prima pagină ( habar nu am ), dar în schimb eu primesc al naibii de multe notificări cu întrebări vechi ( unele întrebări datând, odată cu înființarea site-ului - de exemplu am primit azi o notificare a utilizatorului @ania datând din 2010! ), sau cateva notificari cu intrebari de-ale tale de la inceputul anului ). Asta ce nebunie mai e?!

| LaviniuA explică (pentru anonim_4396):

Aia chiar e repugnifiant sad