| anonim_4396 a întrebat:

Nu ar fi ok ca aici pe TPU sub numele de utilizator (nickname) pe profilul fiecaruia sa fie afisat si ultimul nume avut in cazul celor care si-au schimbat nickul? Asta pentru ca sunt persoane care isi schimba nickul si ar fi util si celorlalti sa stie acest lucru.
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ar fi util ca fiecare odată ales un nume să nu și-l mai schimbe să-și asume fiecare ce declară aici prin scris, dacă nu să nu își mai facă cont.Cum mai spunea cineva, dacă am proceda la fel cu numele personal în realitate unde s-ar ajunge.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| darrio2007 a răspuns:

Multi il schimba pentru ca pun niste intrebari fara sens si din plictiseala. Nu este contrar regulamentului. Contrar regulamentului TPU este sa ai mai multe conturi. Un exemplu este Pamanteanul, acum are alt cont, cu numele de RebelulCuidei. Dar intrebarile au aceeasi forma. I-am spus si eu si altii dar va dura pana il va suspenda administratorul site-ului.

| Simpatic a răspuns:

Tu esti adminul siteului? Ma faci sa rad laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ar fi super. happy

| Apokales a răspuns:

Ce rost ar mai avea schimbarea numelui? Si oricum intrebarile puse nu se schimba, asa ca...

| floresdemayo a răspuns (pentru Apokales):

Întrebările se șterg și devin anonime.

| DonEduardo a răspuns:

Una buna.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Ar fi util pentru ceilalți, dar nu pentru el.