| Elenutxz19999 a întrebat:

Nu ma lasa sa pun muzica, de ce? Pun muzica de pe Youtube si imi zice ca URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri pe YouTube. Mai incearca. CE SE INTAMPLA?

Răspuns Câştigător
| Andyᵗᵐ a răspuns:

URL-urile sunt ca niste prescurtari ale link-ului.Am patit si eu asa. Unde dai pagina inapoi sau inainte vezi in dreapta sus site-ul.Tu dai copy la ala si paste.Ce muzica vrei ca iti dau eu linl-ul cu mare placere. Exemplu: http://www.youtube.com/watch?v=cvOKZQUkTv8.

| Elenutxz19999 explică (pentru Andyᵗᵐ):

Pai orice ar fi rock si hip-hop

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Încearcă acest link:
https://www.youtube.com/watch?v=HCWXCPgS8n0

Trebuie introdus un link complet, nu cel prescurtat de la "Distribuiţi".

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie Mariutza1999 ce muzica asculti acum? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
Mult succes si o seara frumoasa sa ai!

| ÐÿÅ a răspuns:

Nici pe mine, dar normal ar trebui sa iei link-ul de pe youtube si sa il pui sus de tot in stanga, la "ce muzica asculti acum? "