| Haze_Roby_1995 a întrebat:

Când intru pe www.facebook.com imi apare ca se incarca insa ramane pagina alba, insa in rest imi merge pe orice alta pagina, daca intru pe facebook de pe un profil sau ceva, imi merge, insa nu pot accesa "Acasă" care are linkul de mai sus.
Am reinstalat Chrome, degeaba.

Ma gandesc sa nu fie blocata de undeva, dar de unde? Merci

3 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

La mine nu merge deloc, dar alte pagini merg.

| Blamely a răspuns:

Se lucrează la platforma de socializare în acest moment, dar se va rezolva totul curând.

| Daydream a răspuns:

Si mie mi s-o intamplat acum o secunda, da' nu dureaza mai mult de cateva ore, se mai intampla, apoi isi revine la normal. O seara frumoasa.