| anonim_4396 a întrebat:

Deci m-am saturat sa imi apara mereu si mereu : Ne cerem scuze, TPU are in acest moment probleme tehnice. Ne grabim sa le rezolvam. Puteti sa imi explicati si mie de ce nu rezolvati aceste ptobleme tehnice? De fiecare data cand incerc sa raspund la o intrebare, apare asta. Va rog frumos sa imi raspundeti! Devin extrem de stresante!

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Deoarece nu este bani, cum spun unii, cine crezi că are bani de investit în tehnologie nouă pentru acest site, servere noi, calculatoare și ce m ai trebuie acestui site să functioneze bine, nu î și dă nimeni interesul în țara asta, decît să fure cu șapte mîini.

1 răspuns:
| Sound_9139 a răspuns:

Cristi fara suparare sti cu ce se mananca domeniu asta? stai linistit ca TPU nu o duce rauwinking