| vlady434 a întrebat:

Hei TpU! Stiu ca poate suna ciudat, dar eu am nevoie de niste intrebari. Mai exact, care sunt intrebarile care se pun la prima, a doua sau a treia intalnire? Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Cel mai penibil lucru este sa intrebi pe cineva ce intrebari sa pui cand te intalnesti cu o fata. Pur si simplu o intrebi de viata ei, ce ii place sa faca in timpul liber, ce pasiuni are, ce ar vrea sa faca cand va fi mare, ce gen de filme ii plac, daca crede in extraterestrii, ce putere ar vrea sa aiba, ce ar face cu puterea aia, ce parere are despre spatiul cosmic, ce parere are despre distorsiunile temporalo-spatiale cauzate de gaurile negre, ce parere are despre animalele care nu le este rusine sa mearga in fundu gol dar oamenii se rusineaza. Sunt milioane de lucruri care ai putea sa le discuti cu ea, totul este sa fie receptiva si daca nu este sa o critici pentru faptul ca nu e, o sa te vrea si mai tare. Bafta

| MrsVamp a răspuns (pentru EnvyU):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) rad de 5 minute

| vlady434 explică (pentru EnvyU):

Merci de raspuns, dar esti constient/constienta ca la partea cu "daca crede in extraterestrii, ce putere ar vrea sa aiba, ce ar face cu puterea aia, ce parere are despre spatiul cosmic, ce parere are despre distorsiunile temporalo-spatiale cauzate de gaurile negre, ce parere are despre animalele care nu le este rusine sa mearga in fundu gol dar oamenii se rusineaza", ai cam luat-o pe camp? Multumesc de raspuns, e bine de stiut. big grin

| EnvyU a răspuns (pentru vlady434):

LoL am luat-o pe camp? Da tu despre ce vorbesti? Despre teoria sforii? Despre vreme? Acum depinde ce interese aveti voi, mie imi place sa vorbesc despre orice chiar si lucruri abstracte. O poti intreba daca crede in Dumnezeu si ce parere are despre cei ce nu cred.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista un sablon sau un tipar universal valabil.Fiecare dintre noi avem o anumita personalitate. Deasemenea avem preocupari diferite, moduri de a ne comporta, vorbi.Tu fa tot posibilul sa va aflati in situatia de a fi singuri si vei vedea ca intrebarile vor veni de la sine. Dar daca nu veti vorbi deoarece va veti saruta va fi si mai placut. Succes.

| Ionut_Florin_1995 a răspuns:

Ce faci frumoaso? te.ai ****.laughing). glumeam ii spui si tu ce faci.ii spui si tuu imi placi ce fel de persoana esti.as vrea sa te sarut laughing bft