| unbaiatanonim a întrebat:

Nu vi se pare ca in ultimul timp apar in oracol intrebari din ce in ce mai personale? Nu vi se pare ciudat? Nu v-ati gandit niciodata la ce folosesc raspunsurile noastre cu adevarat?

10 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Mie mi se par chiar banale unele intrebari. Nici nu vad rostul acestui asa zis "oracol"
Dar sa stii ca e interesanta observatia ta, nu m-am gandit la lucrul acesta pana acum!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
poate ai dreptate, dar ai posibilitatea de a refuza sa raspunzi, deci nu esti obligat..si atat timp cat suntem sub anonimat...nu vad baiul unde ar fi.
O seara bunahappy

| unbaiatanonim explică (pentru caramela):

Sub anonimat? Asta crezi tu. Nimic nu e sub anonimat atat timp cat adresa ta IP este stocata in baza lor de date. Ba chiar mai mult, daca ai IP dinamic, toate ip-urile de pe care te-ai conectat sunt salvate intr-o arhiva. Pe baza ip-ului poate afla usor cine esti.

| Angel0 a răspuns:

Am observat si eu același lucru si m-am gandit ca adminii incearca sa mai castige un ban in plus pe seama prostilor care dau informatii personale gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt nişte întrebări ca toate întrebările.
Personal, nu mi se pare nimic deplasat.
Suntem aici să ajutîm cu răspunsurile noastre, atât cât putem, cum putem.
Nu contează ce fel de întrebări sunt puse.
Te pup!

| unbaiatanonim explică (pentru anonim_4396):

Reciteste postul. Vorbeam de intrebarile din oracol, nu cele postate de membri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, eu nu sunt genul secretoasă, dar în mod sigur sunt trimise la Illuminati răspunsurile sondajelor de oracolbig grin.

| FionaFlower12 a răspuns:

Da...asa este, ai dreptate!

| Danaberciu a răspuns:

Mda...poate

| justnicko a răspuns:

Acum ca spui tu... are logica! Sunt putin cam indiscrete unele, dar eu personal nu raspund la acele intrebari big grin.