| Roby669 a întrebat:

De ce mai raspundeti frate la o intrebare daca ziceti aberatii totale? Scrieti romane drept raspuns iar la final e totul gresit. Nu va mai bagati la intrebarile de mate daca nu stiti.winking Va dati si voi mari ca stiti sa rezolvati o problema dar va faceti de ras. Nici un exercitiu de clasa a 7a nu stiu unii.

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

UNii chai ii incurca mai bine tac si raspund doar la intrebarile ce le stiu 100% uni se cred mari filozofi fand defap nu sunt

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alte noutăţi mai ai?

| Hexiled a răspuns:

Unii sunt mari filozofi cand chai nu sunt altii ii incurca pe cei care au nevoie de ajutor si nu e frumos fundita?

| Extraterestru2 a răspuns:

Nu au ce face unii...

| anonsiam a răspuns:

Adevarat... Ok eu sunt in clasa a5-a recunosc habar n-am sa rezolv probleme de a7-a, dar am vazut cateva aberatii... In principiu, cine scrie la comentariu un adevarat roman, poti sa-ti dai seama ca nu merita sa citestiwinking Cel putin asa procedez eu.

| Roby669 explică (pentru anonsiam):

Nu neaparat. Chiar trebuie sa scrii romane ca sa-i explici cuiva un exercitiu de mate laughing. Dar unii stau si scriu cred ca 15 min si numai daca ma uit 2 sec imi dau seama ca au gresit