| Valentinaldoilea a întrebat:

Oare ce ar fi dacă înainte de "â" robotul ar corecta greșelile gramaticale? Un exemplu: trăii https://www.tpu.ro/......ai-usoara/

3 răspunsuri:
| presus a răspuns:

ă

| Valentinaldoilea explică:

Si oare ce ar fi, TPU, daca nu s-ar mai da fundele automat, acolo unde userul nu a dat nici o funda? Multe raspunsuri sunt in bataie de joc, nu merita funda (merita chiar raportate) dar, sistemul o da.

| presus a răspuns (pentru Valentinaldoilea):

Eu ti-am spus ce este inaintea literei "â", sa nu te las singur si nebagat in seama, dar tu te-ai suparat. Iti dai seama cum te-ai exprimat in acea intrebare fara rost? Putini o sa inteleaga ce ai vrut sa spui, in fine. laughing