| PisicutzaFursec a întrebat:

Ok deci am cateva intrebari pentru site-ul asta :
E pentru a ajuta oameni nu pentru funditele alea de ce cereti mereu fundite?
Azi nu am scris niciun raspuns si imi zicea ca nu pot pozta mai mult de 5 pe zi da nu postasem niciunul sad de ce?
Cum fac sa accept sa rezolv sau ceoi face cu emailu ala casa ma lase sa pun cate raspunsuri vreau?
Si dau funsita aia daca imi raspundeti la Toate intrebarile!

4 răspunsuri:
| sensa a răspuns:

Daca vei scrie si corect poate ne vom da si noi interesul sa-ti rasp... oare e asa de greu sa vb limba materna?

| venusdoom a răspuns:

Cred ca daca ai fi citit putin la intrebari frecvente ai fi aflat asta:
De ce nu pot pune mai mult de doua intrebari, una dupa alta?
Pe TPU.ro consideram ca problemele tuturor membrilor comunitatii noastre sunt importante si ca toti membrii trebuie sa aiba posibilitatea de a-si face intrebarea cunoscuta, pentru a putea primi raspunsuri. Astfel, pentru a permite ca pe prima pagina a portalului TPU.ro sa fie vizibile intrebarile cat mai multor utilizatori, niciunul dintre membri nu poate posta mai mult de doua intrebari intr-un interval de cinci ore.
Daca un utilizator doreste sa puna mai mult de doua intrebari pe TPU.ro, acesta poate reveni pe site dupa cinci ore.
nu e exact ce ai intrebat dar cred ca ai priceput cam cum sta treabawinking

| ShyKido a răspuns:

Te plictisesti? happy

| lowraider26 a răspuns:

1)fundele sunt niste premii digitale pe care le obtii cand cel care a pus intrebarea alege un raspuns castigator si nici eu nu stiu ca sa aflam cat de bine ne descurcam poate happy 2) poate a aparut o eroare sau cineva intra pe contul tau ai dat cuiva parola? 3)trebuie sa intri pe emeilu tau si acolo o sa iti apara un mesaj de la TPU imediat ce il deschizi si il citesti o sa poti pune intrebariwinking si te rog sa nu imi dai funda ca eu nu pentru funda te-am ajutat happy