| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce criterii se aproba pozele de profil pe TPU? Pun o poza cu mine, apare cateva ore pe urma dispare. Pun o poza dintr-un film si bang, este aprobata intr-o ora maxim. Unde e logica adminilor? Prefera poze false decat poze cu cei care discuta pe TPU?

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Pozele nu se aproba dupa anumite criterii, ci dupa regulamentul comunitatii. Daca incarci poza seara, ea va fi vizibila pe site abia a doua zi. De obicei le aprob in prima parte a zilei. De aceea e posibil sa ti se para ca in anumite momente le aprob mai repede si alteori mai greu. Dar nu e deloc asa, explicatia fiind cea de mai sus.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poza ta apare deja in topul săptămânii, locul 25 https://www.tpu.ro/useri
Poate că sunt ceva probleme tehnice și se încarcă mai greu, iar despre poza din film, care a apărut intr-o ora, poate a fost doar o întâmplare. Un noroc.
Știu că prin 2012-2013 apăreau instant, imediat...

| LPCTSTR a răspuns:

Intreaba-i la contact.
https://www.tpu.ro/contact