| anonim_4396 a întrebat:

"Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari." De ce ne tot apare... cand vreau sa raspund la o intrebare?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru a ajuta la moderarea conținutului site-ului.
Și nu ești obligat/ă să răspunzi. O faci numai dacă vrei.

| misterioaѕa a răspuns:

Acest mesaj ne apare tuturor după ce răspundem la o întrebare.
Acest lucru l-au vrut adminii.

| CautNume a răspuns:

Chestionarul apare userilor seniori.Raspunsul pe care l-ai dat tot se posteaza chiar daca nu raspunzi la chestionar.

| SecretNameAnne a răspuns:

Pentru a afla opinia altor membri.Pentru a vedea ce trebuie schimbat sau imbunatatit la TPU