| BountyWG a întrebat:

Pot posta intrebari sau raspunsuri si in alte limbi, care le stie aproape toti oamenii? Cum ar fi engleza.

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Nu. Intrebarile si raspunsurile tale trebuie sa fie in limba romana.

Alexandra - TPU

evenso
| evenso a răspuns:

Nu poti posta intrebari si raspunsuri decat in limba romana, pentru ca asta este un site romanesc.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
suntem in Romania, site-ul este Romanesc, pe site suntem Romani, de ce sa nu vorbim ROMANESTE? este alegerea ta, dar nu cred ca vei primi prea multe raspunsuri, asta in caz ca vrei sa primesti un ajutor, ori vrei sa iti testezi cunostintele in limba engleza.
O seara frumoasa sa aihappy

| BountyWG explică (pentru caramela):

Eu as vrea sa imi testez cunostintele.

| Musique a răspuns:

De ce dacă site-ul e românesc, să răspunzi în altă limbă?

| darrio2007 a răspuns:

Poate care le stiu, nu care le stie.Mai bine pune-le in romana pe care o stii.Doar suntem in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa postezi in limba romana, TPU fiind dealtfel un site in limba romana.In situatia in care gresesti ceva sau postarea ta nu este inteleasa corect, ar putea fi eliminata.Numai bine.

| danishor a răspuns:

Indicat e sa le postezi in lb romana dar daca vrei sa postezi in engleza o sa iti raspunda cei care stiu engleza.