| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Pot sa vad undeva cate raportari abuzive am?
Asta daca am?
Imi place sa raportez multe persoane big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Acest lucru este ştiut doar de adminii site-ului.

2 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile explică:

@scurtcircuit. pai eu asta am intrebat unde pot vedea sa stiu cand sa ma opresc tongue Ca am auzit ca la 10 raportari abuzive.

PS dupa parerea mea nu cred ca am dat niciun raport abuziv. Incerc sa ajut nu sa incurc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper că doar faci mișto, cum spune și numele tău, aici, pe site.
Dacă nu faci...atunci te vei convinge tu când vei ajunge aici:
www.tpu.ro/utilizatori-suspendati
Să înțeleg că tot tu mi-ai raportat abuziv 1 întrebare și 2 răspunsuri acum 2 zile? Păi, treaba ta, insistă...mie-mi convine. Chiar și dacă te tot suspendă administrația sau chiar te șterge la fiecare revenire de a ta, măcar așa va realiza Cătălin "Tendință" că a fost o decizie foarte neînțeleaptă, cea de a da dreptul oricărui utilizator să raporteze. Astfel, sper eu, că va scoate această facilitate de pe site și o va limita la câțiva utilizatori de încredere sau va plăti oameni să modereze mai sever site-ul.