| anonim_4396 a întrebat:

Recomand tuturor OAMENILOR care adauga pe cineva ca si prieten sa aiba fotografie de profil si sa scrie cateva cuvinte in momentul in care trimite o cerere de prietenie!
Pentru ca OMUL ce urmeaza sa dea accept la cererea respectiva de prietenie sa vada clar ca nu este robot cel ce a cerut prietenia
sau militia sau mafia.

de exemplu nu ar strica sa scrieti cateva cuvinte DESPRE SCOPUL SI DURATA VIZITEI
adica despre motivul pentru care ati dori sa va onoreze prin a va accepta in lista lui de prieteni
nu ar strica sa scrieti si o scurta descriere a Dvs daca imprealabil nu ati comunicat cu persoana respectiva.
cine sunteti cu ce va ocupati...
Si cum ati ajuns la concluzia ca ati dori sa va accepte ca si prieten!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai idee bună. O să le trimit CV-ul.

| zilog a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu mai e nevoie te primesc pe ochi frumosi happy

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Asta pe Facebook sau aici pe TPU?

Răspuns utilizator avertizat