| teo530 a întrebat:

Revin cu intrebarea asta pentru ca prima data nu am primit niciun raspuns care sa ma lamureasca. Am 50 de intrebari(fara asta) si 7 raspunsunsuri considerate amuzante dar la punctaj in dreptul lor am 0 puncte. De ce?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Acumulezi puncte de fiecare dată când oferi răspunsuri. De asemenea, câştigi puncte şi prin voturile primite pentru răspunsurile tale.
- pentru postarea unui răspuns (aprobat) veţi primi 50 de puncte;
- pentru postarea unei întrebări nu se mai oferă niciun punct şi nici pentru votarea răspunsurilor postate de altcineva;
- atunci când un răspuns este ales câştigător, cel care l-a postat primeşte 100 de puncte;
- pentru fiecare vot "folositor" sau "inteligent" primit, se oferă câte un punct;
Se acordă puncte suplimentare pentru rapiditatea cu care postezi un răspuns: primul răspuns postat pentru o întrebare valorează 50 de puncte; al doilea - 40 de puncte; al treilea - 30 de puncte; al patrulea - 20 puncte; al cincilea răspuns - 10 puncte;
Pentru a vedea care dintre întrebări nu au niciun răspuns/ au un răspuns/ au două răspunsuri/ au trei răspunsuri, intră aici.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai primit puncte pentru raspunsuri nu pentru intrebari
Activitate Număr Puncte obţinute
Vizite 3.281 164,05

Punctaj total 41.899,55

| teo530 explică (pentru RAY):

Bine dar la raspunsurile mele care sunt considerate amuzante de alti utilizatori de ce nu primesc un punct ca la cele inteligente si folositoare? La intrebarile postate ma gandesc ca tot fac activitate si de-aia. Restul le stiam.

| LPCTSTR a răspuns (pentru teo530):

Nu, voturile "amuzant" nu sunt punctate, sunt în tabel doar ca să vezi cât de amuzant ești.

| RAY a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ar fi si culmea sa fie punctate, ce e TPU site de comedie

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Acumulezi puncte de fiecare dată când oferi răspunsuri. De asemenea, câştigi puncte şi prin voturile primite pentru răspunsurile tale.
- pentru postarea unui răspuns (aprobat) veţi primi 50 de puncte;
- pentru postarea unei întrebări nu se mai oferă niciun punct şi nici pentru votarea răspunsurilor postate de altcineva;
- atunci când un răspuns este ales câştigător, cel care l-a postat primeşte 100 de puncte;
- pentru fiecare vot "folositor" sau "inteligent" primit, se oferă câte un punct;
Se acordă puncte suplimentare pentru rapiditatea cu care postezi un răspuns: primul răspuns postat pentru o întrebare valorează 50 de puncte; al doilea - 40 de puncte; al treilea - 30 de puncte; al patrulea - 20 puncte; al cincilea răspuns - 10 puncte;
Pentru a vedea care dintre întrebări nu au niciun răspuns/ au un răspuns/ au două răspunsuri/ au trei răspunsuri, intră aici.