| Hirako a întrebat:

Rog seriozitate, daca nu ma poate ajuta nimeni parasesc comunitatea.Imaginea de profil mi se salveaza cu succes, dar apare doar cand intru la "Editare Profil". La "Vizualizare Profil" sau cand raspund a intrebari se vede ca si cum nu as avea avatar.Are cineva o sugestie/explicatie? Multumesc aniticipat.

Răspuns Câştigător
| Jennny a răspuns:

Probabil daca ai salvat`o de curand...thinking
o sa se rezolve, dureaza ceva pana cand apare imaginea noua, stiu din proprie experienta ca ma enerv a rau de totstraight face dar dupa o ora doua sau...nu stiu probabil chiar si o zi o vei vedeabig grin

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

,,Rog seriozitate, daca nu ma poate ajuta nimeni parasesc comunitatea."
Noroc cu NOname şi Jenny, căci nu mai puteam dormi la noapte dacă părăseai comunitatea. Nu mă mai speria aşa!

| noi3 a răspuns:

Paraseste-o.