| MioaraParalescu a întrebat:

Acum mi-am pus o imagine la TPU. Voi o vedeti? Cand dau editare profil, mi-o arata, dar cand dau raspuns, sau ma uit la vizualizare profil, da omul ala.Nu merge? Voi o vedeti pe a voastra?

Răspuns Câştigător
| sLowSpawN a răspuns:

Mie imi apare ca ai una cu GTA 4, cand iti pui alta poza la profil trebuie sa astepti o zi pana va aparea.
Funda?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum apare, in caz ca ai urcat imaginea azi maine o vei vedea si la profil.

| AnnePlatt a răspuns:

Da se vede. Asteapta putin si o s ti-o arate si tie!
Bye!

| MioaraParalescu explică:

O bine mersihappy

| MioaraParalescu explică:

E Niko Bellic din gta 4happy

| DuDux3 a răspuns:

Ti-o vad cand iti raspund, dar cand vad intrebarea cu celelalte nu se vede.

| ThiiisIsMee a răspuns:

Da. eu iti vad imaginea thinking e cu un om parca thinking

da. imi vad imaginea eu happy