| Punk57 a întrebat:

Sal lume vreau sa facem o campanie sa facem TPU mai cunoscut dar cum putem?

8 răspunsuri:
| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Imprastie anuntul pe facebook, pe mess, zi-le sa dea mesajul mai departe...

| Maysa a răspuns:

Bună
Acest lucru nu este necesar - este destul de cunoscut. Sunt
1.517.284 de întrebări (jumătate din ele puerile, care nici măcar nu au sens)
6.764.436 de răspunsuri (hai să spunem un sfert din ele care sunt date la mişto)
şi
392.117 utilizatori
Crezi că avem nevoie de mai mult happy?

| Punk57 explică (pentru Maysa):

Ma eu si acum cate odata cand pun cate o intrebare nu imi raspunde nimeni asa ca... n-ar strica mai multi useri cu mai multe raspunsuri sau intrebari

| Maysa a răspuns (pentru Punk57):

Userii nu îţi răspund pentru că întrebările sunt prea grele! Nu mai avem nevoie de utilizatori! Sunt destui! Înţelege!

| AshWorld a răspuns:

Chiar crezi tu ca TPU nu e suficient de popular? Nici nu stii...

http://www.zoso.ro/tpu-ro-acum-warez/
http://www.zoso.ro/efectul-twilight-de-ce-s-a-interzis-furadanul/

Asa e TPU cunoscut si merita pe deplin! Iar tu vrei sa-l faci mai cunoscut? Si mai cunoscut pentru prostia de care da dovada?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AshWorld):

Hai, lasa, ca zoso e varza! S-a ofticat ca Tenita si (mai ales) Stanca au facut bani pe net, si el a luat-o in mana (am voie sa scriu asta?) si acum latra ca un pechinez de la balcon...
PS. am auzit ca zozo s-a plans, ca Eminescu, ca e neinteles si si-a bagat lula in el de blog, mai nou rolling on the floor

| AshWorld a răspuns (pentru anonim_4396):

Zici bine ce zici de "ZuZu", dar cu sau fara bani, TPU.ro chiar e de rasul site-urilor din Romania! Totusi bine au surprins momentul ala de asta-vara. Epic! "filme XYZ cu femei amputate" rolling on the floor laughing

| Firdinica a răspuns:

Pai eu cred ca destul de popular:astazi sunt 535 de oameni care sau nascut azi, ieri au fost 346 si tot asa. Daca vrei sa fie si mai popular poti sa anunti pe facebook, sau sa le spui prietenilor.Eu l-eam spus si si-au facut si ei cont.Bafta!