| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Ma gandeam sa facem o campanie... O vreau pe Raluca inapoi. de cand cu campania lui lume, alti useri care nu stiu ca campania lui lume s-a terminat ii raporteaza pe cei care pun comicuri, cum ar fi: mufla, sconcs, lume etc.

Acesti useri erau foarte buni. ce ziceti snteti de acord?

p. s: Pt mai multe detalii dati add la id-ul jinx_lili98;)

Daca da puneti-va dupa numele vostru de user,, SustineCampaniaTpuRaluca"

:) nu vreau sa mai ajungem si alti sa fim suspendati in felul acesta.http://i.imgur.com/pOb24.png

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer eu nu vă înţeleg. Când era Raluca aici vă plângeaţi că nu face nimic. Acum o vreţi înapoi. Indiferent de cine se va întoarce sau cine va pleca, veni şi tot aşa, tot o să fiţi nemulţumiţi şi ştiţi şi voi asta. De ce te mai oboseşti? Nu are sens. Baftă!

| AnneMarri a răspuns:

Hei si eu sunt de acordhappy

| Pisicuța a răspuns:

Sincer.I'm in big grin.
De ce?
Pentru ca TPU "arde", ca sa zic, si Stela nu face nimic.

| Loome a răspuns:

Presimt un esec. Ca precedentul creat de mine.

| Miriammmmm a răspuns:

Cine e Raluca?hee hee

| yonutz_1730 a răspuns:

Da ai dreptate =d> fa ce trebuie sa faci