| мιcυтѕαααα a întrebat:

Sal'tare TPU! Cand va incepe scoala prietena mea se va concentra pe lectii si scoala. Nu va mai sta deloc pe TPU. Ii va scadea Rank-ul, nu? Cum sa faca sa nu ii scada?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate sa faca nimic! Dar trist daca ea foloseste TPU doar pentru rank.

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu i se intampla nimic happy

| LifeFail a răspuns:

Da,îi va scădea rank-ul,dar ea stă aici, pe TPU, pentru rank?

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Nimic nu stii, draga.Eu de cand am devenit Dumnezău cred ca m-am mai facut cu vreo 60 de cereri de prietenie si am primit vreo 30 de mesaje de la doamne ce ma implora sa le inseminez artificial prin puterea mea divina si favoruri cerute.Sa mai zici ca nu-i bine sa fii Dumnezău! smug

| CompleteAndUtter a răspuns:

Bine zis, @Metro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, eu ce sa mai zic cand am rank-ul 55 si mi se rupe?
Crezi ca patesc ceva diferit fata de cand aveam 550, 5500, 55000?

Imi imaginez prietena ta cum cere la fiecare raspuns "funditah love struck", cum crede ca va avea chenar si cum crede ca va ajunge in top 10. Si daca, prin absurd ajunge, va realiza ca nu a realizat nimic si va rade de vechiile ei intentii laughing.

Stiu ca e vorba despre tine, sigur ca prietena ta face, drege...dar nu ai vrut sa te trezesti cu un pomelnic de injuraturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dumnezău, dovedește-mi o în privat că eu nu te cred. Apăi dacă e așa, îmi schimb și eu numele în „PrimaApostolitaAluiDumnezău"batting eyelashes

| Allie27 a răspuns:

De ce esti tu asa de interesata de rankul prietenei tale draguta? smug