| gheparditza a întrebat:

Sall,cand raspund la o intrebare,imi da la sfarsit sa completez cica,,ca un fel de formular".cat e de corect scrisa intrebarea, daca cauta o rezolvare...trebuie neaparat sa raspund la ea tot timpul? E deja enervanttt!

FUND! TA

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, poţi să dai "Back".

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți ignora acel formular.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu e nevoie sa raspunzi, daca nu iti place dai next si gata, asa ignora toata lumea, e un fel de verificare daca cel care a postat intrebarea a fost scrisa bine gramatical, daca a fost postata la categoria potrivita.
O seara placuta sa aihappy

| Mădă0611 a răspuns:

Dupa ce raspunzi iti apare cam asa ceva --> http://i.imgur.com/Dep0GnB.png Dai click pe care din cele 3 link-uri vrei, de obicei dau pe categorie.

| alexs99 a răspuns:

Acel formular nu e obligatoriu de completat, e doar un chestionar despre intrebarea la care ai raspuns.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa raspunzi, doar daca vrei@Eu nu raspund, doar uneori!

Răspuns utilizator avertizat