| daniel_2012 a întrebat:

cum afli contul de TPU al
unei persoane cu facebookul persoanei respective merge?

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Toți suntem sub protecția anonimatului, deci nu poți află nici o dată personală a unui user. Nici adresa de e-mail, nici numele real ș. a. m. d
Dacă vrei să cauți un user intră la Comunitatea și scrie în a două căsuță de "Caută", username-ul persoanei respective:
http://www.tpu.ro/useri

| TPU.ro a răspuns:

Nu poti afla asemenea informatii.

Alexandra - TPU

| CautNume a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti. Poti sa gasesti contul ei folosid functia "cauta"(deasupra scrisului acela rosu "utilizatori suspendati"). Trebuie sa scrii doar numele de pe site.