| introduaicinumele a întrebat:

Sallz! Am dat mai de mult la un mail primit de la TPU ca prietenii mei au postat intrebari noi si eu am dat pe dezabonare in mail sau parca unsubscribe, ma rog ceva de genu, acu vreau sa primesc iaras mailurile alea cum imi dau iaras abonare sau subscribe?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Notificari, bifeaza Doresc sa primesc notificari de la toti prietenii atunci cand adauga o intrebare si dai Modifica. Succes si numai bine!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Idem Ioandelasal.