| meseriasul88 a întrebat:

Salut am o intrebare daca eu sterg intrebari altii isi perd funda la care a raspuns fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu,că nu ar fi corect, pentru că el-ea şi celălalte răspunsuri, au muncit! Vor rămâne numai că apare alb la profilul lor.
O zi bună!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Implicit toată răspunsurile se șterg dacă faci acest lucru cu întrebarea.
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu.Intrebarea ramane anonima pe site.

http://www.tpu.ro/......ebarea-la/

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da.
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Tu nu poti sterge, doar adminii.Intrebarea va ramane ca anonima.

| RyGoLeTa a răspuns:

Bună!

Întrebarea apare anonimă iar cine a răspuns nu își pierde funda.

Sper că te-am lămurit!
O zi frumoasă!