| Moon4Lord a întrebat:

am si eu o intrebare despre TPU...de ce nu pot sa-mi vad intrebarea ce am pus-o? acum ora am bagat-o si nu o gasesc la intrebarile mele, am cautat si la intrebari sau raspunsuri si nimic sad

4 răspunsuri:
| JustMeForever3 a răspuns:

Poate ca nu ti-au postat-o pentru ca nu era scrisa corect sau continea cuvinte jignitoare, mai incearca odata poate ca acuma vei reusi

| Moon4Lord explică (pentru JustMeForever3):

Lol, eu am pus o intrebare ca cine stie sa ma ajute la romana... sau cum vad daca am primit de la alt utilizator mesaj?

| Mariuss29 a răspuns (pentru Moon4Lord):

Si eu am aceeasi problema...ai mai aiflat cum?

| Moon4Lord explică (pentru Mariuss29):

Eh nu, e bine sa copiezi intrebarea inainte s-o postezi si o pui iar daca nu merge