| siquic a întrebat:

As vrea sa stiu de ce nu pot sa dau un raspuns la intrebari? Ca am vrut sa raspund la o intrebare si cand am vrut sa postez nu a mers sad DE CE?... FUNDA!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil.
extras din blog TPU
O zi bunahappy

| siquic explică (pentru caramela):

TAOT NU IMI MERGE sad :*(

| pietrean a răspuns:

Si eu am patit acest lucru, acum 2-3 zile.
Iar la "Notificari", chiar daca citesc ce mi se raspunde, tot nu dispare notificarea, decat foarte tarziu.Acum 5-6 zile, nu primeam nici notificarile!

| siquic explică (pentru pietrean):

Deci..acum poti sa dai raspunsuri?

| pietrean a răspuns (pentru siquic):

DA!

| siquic explică (pentru pietrean):

Ok...O sa vad big grin