| maddy673 a întrebat:

astazi am intrat pe profilul meu si am vazut ca am cateva voturi...cum pot sa aflu la ce intrebari le-am primit? fundita pentru cel mai rapid raspuns care ma poate ajuta!happy

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

In general dau voturi cel care a pus intrebarea sau cei care au raspuns.Asa ca intri frumos pe profilul celor care te-ai intersectat la voturi date de...''' si vei afla.

| alexs99 a răspuns:

Nu poti afla la ce intrebari ai primit vot, doar daca intri pe profilul utilizatorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu poti afla. Doar daca nu stai sa cotrobai prin voturile tuturor utilizatorilor, ca sa vezi cine ti le-a dat.

| maddy673 explică (pentru anonim_4396):

Nuuuuuuuuuuuuu pot sa cred...crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru maddy673):

Nu este alta solutie.